Anička & Mirec

Andrejka & Tomáš

Simi & Matej

Danka & Michal

Gabika & Jojo

Sofi & Matej

Katka & Jozef

Thika & Guttorm

Sara & CJ

Ole and Anne Marie

Kirsten and Arvid

Nikita a Peter

Marit & Espen

Marianne & Tom

Flora & Christopher

Pragash & Yuvarani

Lina & Jeff

Svadobná fotografia je hlavnou časťou môjho fotografického portfólia. Preferujem reportážny štýl svadobnej fotografie, takže svadbu zachytávam ako pútavý príbeh s výnimočnou atmosférou.

Robím všetko preto, aby najkrajšie okamihy svadobného dňa boli zdokumentované originálnou formou.  Záleží mi na tom, aby sa vo fotografiách čo najviac prejavila jedinečnosť svadobného páru. Aj z tohto dôvodu ponúkam svojím potenciálnym klientom možnosť predsvadobného fotenia. Pre svadobný pár je to skvelá príležitosť naladiť sa na profesionálne fotenie. Pre mňa je to zas možnosť lepšie spoznať temperament svadobnej dvojice. Vďaka tomuto je už finálne fotografovanie omnoho prirodzenejšie a osobnejšie, čo je z fotografií pochopiteľne cítiť. Predsvadobné fotenie je absolútne nezáväzné a zadarmo. Naviac sa z neho vždy podarí spraviť niekoľko pekných záberov, ktoré môžete využiť napríklad ako predlohu na svadobné oznámenie, či úvodnú časť svadobného albumu.

Digitálne fotografie dodávam v dvoch vyhotoveniach – verzia pre tlač a verzia pre zdieľanie na internete. Množstvo fotografií sa mení v závislosti na rôznych faktoroch, no pri celodennom fotení (prípravy, portréty svadobného páru na vybranom mieste, odobierka, obrad, skupinové fotografie, hostina a odčepčenie) je to približne štyristo fotografií. Všetky fotografie sú vždy tri mesiace dostupné v digitálnej databanke. Klienti obdržia link, na ktorom si fotografie môžu prezerať a stiahnuť. Prostredníctvom toho linku môžu následne fotografie s kýmkoľvek veľmi jednoducho zdieľať.

Svadba

Rodina

Voľná tvorba